MIAŁEŚ SZKODĘ
KONIECZNIE PRZECZYTAJ !
o nas

PO SZKODZIE – zastanów się czy chcesz aby „KRADZIEJ”, który dopuszcza się przestępstwa sam wyznaczył sobie karę.
Tak się dokładnie stanie, jeżeli powierzysz likwidację Towarzystwu Ubezpieczeniowemu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i logiczna.
Interes TU i poszkodowanego są dokładnie odwrotne. Ubezpieczyciel dąży do optymalizacji kosztów czytaj minimalizacji a poszkodowany z reguły do rzetelnej naprawy.
Przykład Kosztorys firmy ubezpieczeniowej 1903zł Koszt naprawy 12780zł Tak to nie jest pomyłka, różnica wynosi 10.877zł MASZ WĄTPLIWOŚCI:
Nie działaj pod wpływem impulsu, Na miejscu zdarzenia nic nie podpisuj Koniecznie Zadzwoń 604-229-086,
Porozmawiaj z ludźmi do których masz zaufanie. Masz czas. Poczytaj opinie na internecie Wyrób sobie własne zdanie i dopiero wtedy zdecyduj.

Jak się zachować po zdarzeniu?
1.
Nie wpadaj w panikę. Wiemy, że to trudne, ale postaraj się.
2.
Zaraz po zdarzeniu wykonaj zdjęcia dokumentujące miejsce i pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Nie jest to konieczne, ale może być pomocne (ZACHOWAJ JE DLA SIEBIE). Następnie trzeba usunąć uszkodzone pojazdy z drogi. Jeżeli w zdarzeniu są osoby poszkodowane mamy do czynienia z wypadkiem, nie kolizją. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności udzielamy pomocy rannym, powiadamiamy służby (Pogotowie Ratunkowe, Policję, Straż Pożarną) dzwoniąc na numer alarmowy 112. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu Policji.
3.
Skontaktuj się z kimś, kto wie jak postępować po kolizji. Taka osoba jest bardzo pomocna, ze względu na chłodne i spokojne spojrzenie na sytuację. Pracownicy naszego warsztatu zawsze chętnie pomagają w takich sytuacjach. Zapisz sobie numer do nas i w razie problemów dzwoń: 604 229 086.
4.
Ustal z innymi uczestnikami kolizji kto jest sprawcą zdarzenia. Jeżeli nie jesteście zgodni, a jesteś pewny, że to nie Ty ponosisz winę - wtedy należy poprosić o pomoc Policję. Jeżeli jednak jesteś odpowiedzialny za spowodowanie kolizji - pamiętaj, że po wezwaniu Policji prawdopodobnie zostaniesz ukarany punktami karnymi i mandatem.
5.
W momencie jednoznacznego wskazania sprawcy przystępujecie do spisania tzw. „Oświadczenia Sprawcy Zdarzenia”. Pamiętaj, że takie oświadczenie składa i podpisuje sprawca zdarzenia. Oświadczenie pobierzesz tutaj: POBIERZ OŚWIADCZENIE Najlepiej wydrukuj je i miej zawsze ze sobą w samochodzie.
6.
Jeżeli nie jesteś sprawcą kolizji i otrzymałeś podpisane oświadczenie - rozpoczyna się proces likwidacji szkody. Jeżeli zachodzi taka konieczność i trzeba wezwać pomoc drogową to pamiętaj, że o miejscu do którego będzie holowany pojazd decyduje tylko i wyłącznie jego właściciel (osoba poszkodowana), a nie pomoc drogowa, infolinia ubezpieczyciela, policja, straż miejska czy przypadkowi doradcy. Pamiętaj o tym, co napisaliśmy na początku - nie podpisuj żadnego, dokumentu, którego nie jesteś pewny.
7.
 Po zabezpieczeniu własnego majątku, na drugi dzień można zawiadomić właściwego ubezpieczyciela. Likwidację szkody polecamy zlecić naszemu warsztatowi. Dodatkowo zajmujemy się negocjowaniem wypłacanych świadczeń od ubezpieczyciela, które bardzo często są zaniżane, bezpośrednio związanych z szkodą komunikacyjną, niekoniecznie z naprawą. Nasz warsztat, także pracuje w systemie D2D, czyli odbieramy samochód do naprawy z domu i zostawiamy samochód zastępczy
Cała prawda o zakładach ubezpieczeniowych
Pragniemy w nieco satyryczny sposób przedstawić państwu sytuację na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Występują:
Zakład ubezpieczeń, „JAN NOWAK”, „MĄDRA PANI”, Niezależny warsztat samochodowy
komiks

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.